Досягнення

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ЗЗСО №20
у 2018-2019 н.р.

Всеукраїнський конкурс захисту науково-дослідницьких
робіт учнів-членів МАН

Керівник

 

Результат

Шолойко Тетяна Олексіївна

Обласний етап

I місце (секція: «Історія України»)

Чубарова Марина – 10

 

ІІ (міський) етап предметних олімпіад

Керівник

 

Предмет

Результат

Сердюк Олена Костянтинівна

Основи християнської культури

Обласний етап

І місце

Слободянюк Ангеліна – 9-Б

Міський етап

І місце

Слободянюк Ангеліна – 9-Б

Денчева Л.І.

Болгарська мова

Обласний етап

ІІ місце

Розуман Юлія – 10

Міський етап

ІІ місце

Розуман Юлія – 10

Стовбун Любов Валентинівна

Технології

Міський етап

ІІІ місце

Куц Артем – 9-А

Гуденко Людмила Михайлівна

Українська мова

Міський етап

ІІІ місце

Кондратьєва Олена – 8-А

Сердюк Олена Костянтинівна

Російська мова

Міський етап

ІІІ місце

Табакова Софія – 8-А

Колєснік Лариса Григорівна

Фізика

Міський етап

ІІІ місце

Гапонова Владислава – 7-А

Помазан Оксана Вікторівна

Інформатика

Міський етап

ІІІ місце

Шаповал Єлизавета – 9-Б

 

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Керівник

 

Результат

Гуденко Людмила Михайлівна

Остапенко Тетяна Вадимівна

Міський етап

ІІІ місце
Шолойко Анастасія – 6-Б

ІІІ місце
Слободянюк Ангеліна – 9-Б

 

ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та
студентської молодіімені Тараса Шевченка

Керівник

 

Результат

Остапенко Тетяна Вадимівна

Гуденко Людмила Михайлівна

Міський етап

ІІ місце
Слободянюк Ангеліна – 9-Б

ІІІ місце
Шолойко Анастасія – 6-Б

 

 ХVIII Всеукраїнський конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Керівник

Результат

Семенюк Валентина Дмитрівна

Марков Леонід Леонідович

Міський етап

ІІ місце

Пшенична Ольга – 6-Б

ІІ місце

Табакова Софія – 8-А

 

 

Українознавча гра з української мови, літератури та українознавства
«Соняшник»

Керівник

Результат

Остапенко Тетяна Вадимівна

          Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Алістратова  Анастасія – 5-Б

Яремійчук Євгенія – 9-Б

Морозов Данило – 10

Димова Дар’я – 10

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Циба поліна -5-Б

Чумак Марія 6-А

Писанець микита – 6-А

Слободянюк Ангеліна – 9-Б

Мельниченко Діана – 10

Диплом І ступеня регіонального рівня

Тищенко Аліна – 6-А

Матусевич Мілєна – 10

Груба Валерія – 10

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Розуман Юлія – 10

Ветрова Поліна – 10

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Татькова Мірра – 6-А

 

Х Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

Керівник

Результат

Рябикіна Оксана Вячеславівна

Золотий сертифікат

Батичко Марк – 4-А

Срібний сертифікат

Тихонський Артур – 2-А

Літовченко Іван – 2-А

Рибакова Ольга – 5-А

 

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч»

Керівник

 

Результат

 

Черньонкова Ольга Анатоліївна

Золотий сертифікат

Юдін Нікіта – 3

Розуман Олександр – 4

Каліцева Анастасія – 4

Літовченко Ганна – 4

Срібний сертифікат

Христова Дар’я – 3

Пометун Ярослав – 4

Батичко Марк – 4

  

Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower»

Керівник

Результат

Брова Світлана Олегівна

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Тонєва Лідія – 8-А

Диплом І ступеня регіонального рівня

Ігнатов Ілля – 6-Б

Дроздова Софія – 5-А

Бончева Софія – 5-А

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Омельченко Христина – 8-Б

Брьохов Віктор – 8-А

Липницький Макар – 6-А

Тищенко Аліна – 6-А

Ковальова Софія -5-А

Бучакчийська Злата – 5-А

Мирончук Едуард – 5-Б

Дуліна Дар’я – 5-А

Стовбун Марія – 5-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Юрченко Аліна – 7-Б

Татькова Мірра – 6-А

Алістратова Анастасія – 5-Б

Іванькова Поліна – 5 –А

Циба Поліна – 5-Б

Солопов Данило 5-А

 

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Керівник

Результат

Бібченко Антоніна Олександрівна

Відмінний

Єрмаков Кузьма – 4-А

Батичко Марк – 4-А

Добрий

Алістратов Демід – 3

Артьоменко Кирило – 4

Каліцева Анастасія – 4

Качуровський Артем – 3

Колесніков Костянтин – 4

Крівунь Дмитро – 3

Літовченко Ганна – 4

Мацегора Валентина – 3

Мотохова Аліса – 4

Симонець Ігор – 4

 

VIІ міський конкурс дитячо-юнацької журналістики
«Прес-хвиля – 2018/19»

Керівник

Результат

Марков Леонід Леонідович

Міський етап

Гран-прі

Учасники прес-центру інформаційно-розважальної газети «Школа №20»:
Полубок Дмитро – 10

Матусевич Мілєна – 10
Кочеткова Маргарита – 10

Табакова Софія – 8-А
Кутєпова Альона – 7-А

Лернер Вероніка – 7-Б

Стельмаченко Аліна – 7-Б

 

 

ХХІІ Міжнародний конкурс шкільних прес-медіа

Керівник

Результат

Марков Леонід Леонідович

Лауреати
Учасники прес-центру інформаційно-розважальної газети «Школа №20»:
Полубок Дмитро – 10

Матусевич Мілєна – 10
Кочеткова Маргарита – 10

Табакова Софія – 8-А

Кутєпова Альона – 7-А

Лернер Вероніка – 7-Б

Стельмаченко Аліна – 7-Б

 

 XVIІ обласний конкурс з пропаганди здорового способу життя
«Обери життя – 2019»

Керівник

Результат

Марков Леонід Леонідович

Міський етап

ІІ місце

Команда навчального закладу:
Полубок Дмитро – 10

Матусевич Мілєна – 10
Розуман Юлія – 10

Назарова Анастасія – 10

Ветрова Поліна – 10

Путря Ганна – 10

Карпенко Карина – 10

 

 

Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок»

Керівник

 

Результат

Колєснік Лариса Григорівна

Марков Леонід Леонідович

Обласний етап

Номінація «Творчі звіти учнів 9-11 класів»

Напрям – відеосюжет

ІІ місце

Кочеткова Маргарита- 10

Матусевич Мілєна- 10
Саматова Катерина- 10

Груба Валерія- 10

Давид-Хан Орина- 10

Володіна Діана – 10

 

Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового
та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Керівник

 

Результат

Крамаренко Дмитро Миколайович

Міський етап

І місце

Пшенична Ольга – 6-Б

ІІІ місце

Пшенична Ольга – 6-Б
ІІІ місце
Куц Артем – 9-Б

 

Обласний фестиваль писанок «Писанковий рай»

Керівник

 

Результат

Стовбун Любов Валентинівна

Сімоніна Інна Геннадіївна

Міський етап

ІІ місце
Шитко Карина – 7-А

ІІІ місце
Циба Поліна – 5-Б

ІІІ місце
Матусевич Еріка – 8-Б

 

Обласний фестиваль-огляд дитячої та юнацької творчості
«Таланти твої, Запорізький краю!»

Керівник

 

Результат

Вареник Наталія Сергіївна

Кириленко Ірина Віталіївна

Берест Вікторія Володимирівна

Міський етап

Номінація – вокал

І місце

Гасанок Тимур – 1-А

Марчевська Альбіна – 7-А

ІІ місце

Романенко Нікіта – 2-Б

Матусевич Еріка – 8-Б

Номінація – хореографія

І місце
Дроздова Софія – 5-А

Войтов Данило – 7-Б

ІІІ місце

Шолойко Анастасія – 6-Б

 

Міські змагання з футболу імені О. Бушина

Керівник

Результат

Саклакова Інна Валеріївна

Тесля Віталій Володимирович

Міський етап

І місце

Команда ЗЗСО №20:

Черемісін Давид – 8-А

Шеремет Кирило – 8-А

Ткаченко Олександр – 8-А

Кулішевський Сергій – 8-Б

Кочков Владислав – 7-А

Потіряйло Іван – 7-А

Николаєв Микита – 7-Б

 

Всеукраїнський спортивно-масовий західу НОК України
серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

Керівник

Результат

Тесля Віталій Володимирович

Марков Леонід Леонідович

Міський етап

ІІІ місце

Команда ЗЗСО №20:
Полоніков Віктор – 8-А

Черемісін Давид – 8-А

Кондратьєва Олена – 8-А

Пінчук Дар’я – 7-А

Кочков Владислав – 7-А

Потіряйло Іван – 7-А

Беседіна Софія – 6-Б

Вечоркіна Анастасія – 6-Б

Мочалова Світлана – 6-Б

Біленко Андрій – 6-Б

Євтушенко Ігор – 6-Б

Волик Вероніка – 5-Б

 

 

Міські змагання з волейболу

Керівник

Результат

Саклакова Інна Валеріївна

Міський етап

ІV місце

Команда ЗЗСО №20:

Полоніков Віктор – 8-А

Кочков Владислав – 7-А

Капуста Руслан – 10

Вишневський Данііл – 10

Морозов Данило – 10

Меснянкін Євген – 10

Руснак Едуард -11

 

Міські змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки

Керівник

Результат

Марков Леонід Леонідович

Міський етап

ІІІ місце

Пак Микита – 11