Кафедра вчителів природничо-математичного циклу

Їм вручено чудову посаду, вище за яку нічого не може бути під цим сонцем. Вічним законом нехай буде: вчити і вчитися всьому через приклади, повчання і застосування на ділі.

   Ян Амос Коменський

2019-2020 н.р.

Тиждень математики, фізики та інформатики

Девіз тижня:

«Тисячі шляхів ведуть до помилки, але лише один – до істини»

 

 

 

 

  План тижня

Сьогодні відбулося відкриття тижня математики, фізики та інформатики. Коридори школи було прикрашено стіннівками та малюнками учнів, а також було оголошено план заходів, що будуть відбуватися в рамках тижня.

 

Тиждень розпочався з конкурсу інформатики “Бобер”

  

День другий

День другий розпочався традиційним математичним ярмарком за участю учнів школи та вчителя математики Пархоменко Л.Р.


Учні 5-Б класу продемонстрували свої здібності у конкурсі робіт “Математична творчість” (відповідальна Костроміна К.О.)

Разом з учнями 5-А, 5-Б класів учитель інформатики Бібченко А.О. створили лепбук з теми: “Безпечне користування Інтернетом”

Вчитель інформатики Помазан О.В. для учнів 9-А, 9-Б класів організувала QR-вікторину 

День третій

“Досягнення та застосування сучасної інформатики: 11 технологій, які здивували світ” – такою була п’ятихвилинка сьогоднішнього дня для учнів школи в рамках предметного тижня

Особливостями турніру з програмування “Супер кодер 2019” було те, що учням 8-А, 8-Б класів (вчитель інформатики Бібченко А.О.) було запропоновано розв’язування задач в мові програмування Python. Найкраще себе проявили, як недивно, дівчата: Гапонова Владислава (8-А клас), Зиза Світлана (8-Б клас)

Вебквест “Комп’ютерні моделі” визначив знавців в області інформатики серед учнів 10 класу. Його переможці: Дунданов Андрій, Гіпоть Ігор. 

День четвертий

“З результатами програмування ми стикаємося буквально щодня. Смартфони, комп’ютери, автомобілі і навіть найпростіші мікрохвильовки є ці результати. Мови програмування дозволяють нашим аксесуарам виконувати як найпростіші завдання, так і складні процеси. Тому не завадить дізнатися про них більше!” – з цих слів почався День четвертий в 6-А, 6-Б класах на уроці інформатики (вчитель: Бібченко А.О.).

Учні поринули у світ робототехніки на майстер-класі.

“Танцюючий песик” – це проект, за допомогою якого діти змогли побачити як можна сконструювати, запрограмувати та керувати BrainPad-роботами

Математичний турнір «Змагання розумів» (за участю учнів 5-Б класу та вчителя математики Костроміної К.О.) по-новому відкрив світ дітям до предмету.

Відстоювати свою думку, робити висновки, розвивати цікавість до математики через гру, читання додаткової літератури; розширяти кругозір; виховувати свідоме відношення до здобуття знань, які допомагають перемогти, бути першими – мета проведеного заходу.

Світ фізики цікавий і захоплюючий. Він запрошує усіх допитливих у подорож разом з учителем Колєснік Л.Г.

Учні 9-Б класу були учасниками фізичного реаліті-квесту

День п’ятий

Ось і підійшов до завершення Тиждень фізики, математики та інформатики.

Вчителями було проведено чимало заходів: вікторини, змагання, конкурси, ігри, турніри, квести, ярмарок тощо. Беручи участь у заходах, діти не тільки проявили себе як творчі особистості, а ще й чудово показали себе у ролі акторів. Так, вчитель математики Пархоменко Л.Р. та учні 8-А, 8-Б класів, представили математичну виставу “Аліса в країні точних наук”

Цікавим була участь дітей 9-А, 9-Б класів у вебквесті “Комп’ютерне моделювання”. Мета вчителя інформатики Бібченко А.О. цього заходу:

  • поглибити знання учнів з теми;

  • продемонструвати учасникам гри застосування різних онлайн інструментів;

  • підвищити навички роботи у мережі Інтернет та вміння користуватись Інтернетом безпечно;

  • сприяти розвитку ІТ-компетентності учасників навчально-виховного процесу;

  • розвивати логічне та критичне мислення.

Наймолодшим учням школи вчитель інформатики Помазан О.В. підготувала свої цікавинки: відеолекторій “Комп’ютери майбутнього”, інтерактивна гра “Носії повідомлень” тощо.

ШМО вчителів природничо-математичного циклу

Тема: Модернізація навчально-виховного процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій

Форма проведення: круглий стіл

Майстер-клас “Я роблю так це”

Виступ Саклакової І.В.: “Компетентнісний потенціал предмету фізична культура”

Виступ Люсай О.В.: “Реалізація діяльнісного підходу до навчання хімії через використання дистанційних технологій”

2018-2019 н.р.

2017-2018 н.р.