«ГОЛОДОМОР – НЕВГАСИМИЙ БІЛЬ ДУШІ»

🌾”Згадайте нас – бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.”🌾

Голодомор-2021 автор: Antonina

🔴Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.
Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття… Страшне приневолене мовчання… Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять, відкрились її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

🔴На виконання указу Президента України «Про заходи у зв’язку з 88-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні» та з метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, патріотичного виховання підростаючого покоління , в нашій школі було проведено ряд заходів.
🟡До Дня пам’яті голодоморів та політичних репресій фахівцем інформаційно-бібліографічного відділу школи підготовлено інформаційний стенд «Український народ: випробування голодом», який експонувася у фойє . Його метою було висвітлення теми Голодомору 1932-1933 рр. та вшанування пам’яті жертв геноциду.
🟡В класах середньої та старшої ланки пройшла година пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі і пам’ять серця».Учні читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори» та «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!».
🟡 Для учнів початкової школи було проведено заходи, присвячені пам’яті жертв Голодомору «Три колоски». В рамках заходу діти познайомилися зі сторінкою історії України 1932-1933 років. На завершення виховного заходу учнями було виконано творчу роботу «Три колоски» з кольорового паперу та насіння.
🌾«ГОЛОДОМОР – НЕВГАСИМИЙ БІЛЬ ДУШІ»🌾

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *