🇺🇦 ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ “МОНЕТКИ ДІТЯМ”🇺🇦

🟡Учнівський, батьківський, педагогічний колективи та адміністрація нашої школи активно долучилися до ініціативи Національного банку України за підтримки Міністерства освіти та науки України до всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей від благодійного фонду « Таблеточка» яка проходила з 1 вересня по 13 жовтня.
🟡Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що у їхньої дитини рак, і залишаються віч-на-віч з хворобою. Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги родинам онкохворих дітей.
🟡Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.

🟡Нашою метою було зібрати якомога більше монет номіналом 25 копійок та перетворити їх на допомогу для сотень дітей, що боряться з онкологією.
🟡Коли діти допомагають дітям – це безцінно. Коли дорослі вчать дітей бути відповідальними, щедрими, піклуватись про тих, хто поруч, і сприймати благодійність як норму життя – це безцінно. Ми хочемо, щоб допомога об’єднала дітей і дорослих , щоб кожна людина розуміла, що допомагати — це просто і приємно.

🟢Дякуємо всім хто долучився до цієї благодійної акції. 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *