Національний урок з безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод

Що може бути важливішим за людське життя? Особливо гостро це питання постає в час невпинного технологічного прогресу, у час, коли людина сама відповідальна за власне здоров’я, життя. Уміння бути обачним серед шаленого транспортного потоку – це і є безпека життя.

19 дистопада в межах другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху та з метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в нашому закладі освіти пройшов Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

Здобувачі освіти під час уроку повторили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху.

Учні початкових класів виготовляли дорожні знаки,  грали в тематичні настільні ігри розв’язували ситуативні задачі, кросворди, відгадували загадки, навчилися читати дорожні знаки, а також намагалися передати в малюнках свої знання  з Правил дорожнього руху.

Старшокласники  повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті, тощо…

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Тож бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше здоров’я – це наша відповідальність! Незнання правил дорожнього руху не звільняє від відповідальності!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *