Наказ щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році

Бердянська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20

Бердянської міської ради Запорізької області

 

НАКАЗ

01.06.2019                                                                                               №  __

      На підставі заяв батьків та наданих документів, передбачених Порядком  про зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 р № 367 та відповідно до  Листа Міністерства освіти і науки України  № 1/9-227 від 05.04.2019  «Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році»

НАКАЗУЮ:

  1. Зарахувати до 1 класу наступних дітей:

  1. Ардаб’єва Софія Андріївна
  2. Алєксєєва Злата Ігорівна
  3. Бакурадзе Ніколай Олександрович
  4. Бевз Мирослав Сергійович
  5. Бородай Денис Сергійович
  6. Величко Костянтин Павлович
  1. Вітренко Михайло Сергійович
  2. Водяга Анастасія Романівна
  3. Глушков Кирило Миколайович
  4. Гончаров Руслан Олександрович
  5. Гриневич Тимофій Артемович
  6. Данильченко Микола Олександрович
  7. Дем’янов Богдан Олександрович
  8. Добриков Рєнат Костянтинович
  9. Єрмократьєв  Тимур Олександрович
  1. Жучкін Єгор Кирилович
  2. Іванченко Аліса Олександрівна
  3. Іщенко Ангеліна Олександрівна
  4. Каіка Вячеслав Валентинович
  5. Кандаурова Поліна Андріїївна
  6. Коп’єв Владислав Олександрович
  7. Костромицька Олександра Романівна
  8. Криуліна Карина Вадимівна
  9. Ларічкін Олександр Сергійович
  10. Левченко Марія Віталіївна
  11. Лучкін Карім Максимович
  12. Макаров Микита Сергійович
  13. Мараховець Ірина Олександрівна
  14. Мартиненко Кирило Владиславович
  15. Матвієнко Софія Олександрівна
  16. Онищенко Ганна Дмитрівна
  17. Онищенко Дарина Дамирівна
  18. Осіпов Давід Станіславович
  19. Пампушко Софія Юріївна
  20. Панченко Денис Олександрович
  21. Піпенко Павло Олегович
  22. Порватова Аліса Андріївна
  23. Присяжний Ілля Артемович
  24. Редін Олександр Юрійович
  25. Редіна Марія Юріївна
  26. Рогоза Еліна Павлівна
  27. СеменчукДанііл Олександрович
  28. Славський Аркадій Володимирович
  29. Собур Демид Володимирович
  30. Солопова Софія Віталіївна
  31. Сосновський Микита Андрійович
  32. Танечник Дмитро Андрійович
  1. Тіньков Іван Євгенович
  2. Тисленко Артем Дмитрович
  3. Урумбеглікова Кира Кирилівна
  4. Філатов Данило Андрійович
  5. Філатов Іван Дмитрович
  6. Шаповалова Вікторія Володимирівна
  7. Швачко Степан Валерійович
  8. Шевченко  Артем Олегович
  9. Шевченко Андрій Максимович

 

Директор школи                                                                               В.П.Кідалова

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *