День Миру в нашій школі

⭕️Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, за для мирного існування, за право жити у власній державі. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

🟩З нагоди Дня миру у школі день розпочався флешмобом «Ланцюг миру».

Протягом дня був проведений вернісаж розмальовок «Голуб миру»
Школярі висловлювали побажаннями щастя та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».
Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети.
⭕️Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир

ЗЗСО № 20 щиро вітає Бердянськ з нагоди Дня міста

            Бердянськ – це місто з багатою історією, на долю якої випало чимало випробувань. Ми пам’ятаємо і цінуємо подвиг, який для нас зробили наші сивочолі визволителі. Вклоняємось їм доземно і дякуємо за наше з вами життя.

           Впродовж багатьох років Бердянськ був і залишається джерелом невичерпної енергії й добра, яке наповнює серця гордістю за свою Батьківщину. Найбільша цінність нашого міста – мешканці: талановиті, щирі, добрі, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці наше місто Бердянськ наповнене життям!

          Щиро бажаємо миру в країні і в кожній оселі. Добробуту, затишку, радості, процвітання нашому місту і кожному з нас!

Перше Вересня у нашій школі

Уже традиційно по-родинному пройшло свято першого дзвоника
У цей день шкільне подвір’я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
🟡 День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли,що таке свято у школі для них є останнім,а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник,перша вчителька, перший урок.
🟢 Голосно звучала урочиста музика,звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами, танцями, співами вітали та радували наші першачки .

🟡Директор школи, Кідалова Валентина Петрівна , привітала усіх присутніх з успішним початком навчального року. А також вона подякувала тим, хто допомагає школі втілити у життя всі задуми: міській владі, працівникам освіти, батькам учнів.
Також, на святі були присутні депутати міської ради Фурманова Тетяна Ігорівна, Бойко Олег Вадимович, та депутат районної ради Калініченко Світлана Валеріївна.
🟢Наша школа щиро вдячна народному депутату України, Олександру Сергійовичу Пономарьову, який, подарував нашому закладу освіти іменний банер, що став символом нашої великої шкільної родини.🥳