20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України

План заходів у ЗЗСО № 20 до Дня рідної мови

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення колишніх радянських військ з республіки Афганістан

             Ми вшановуємо всіх учасників тієї, вже далекої війни і засвідчуємо свою глибоку шану та повагу їхній мужності та самовідданій праці.
             Вони є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні. 

             32 роки тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. 

             Захищати революцію у «братській» країні 1979 року були направлені понад 150 тисяч українців. Більше трьох тисяч з них загинули під час цієї війни, сім тисяч повернулися в Україну інвалідами, близько 2 тисяч вважаються полоненими і без вісті зниклими.
             Всього, з 1979 року в Афганістані загинуло понад 14 тисяч радянських солдат, більше 30 тисяч були поранені; з афганського боку втрати були ще жахливіші — біля 1.5 мільйона загиблих і майже 5 мільйонів біженців, що знайшли притулок в сусідніх Пакистані та Ірані.

             Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.

             В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.

             В Україні цей день офіційно відзначається відповідно до Указу Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 року і має назву «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав».


Вічна пам’ять загиблим та співчуття родинам, які втратили своїх близьких!

Тиждень англійської мови

Дизайн, автор: Оксана Помазан

Із метою популяризації вивчення англійської мови, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів, у період із 08 по 12 лютого 2021 року  був проведений Тиждень англійської мови. В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; виховували любов й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формували вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Головною метою проведення цього заходу є підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається, формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів. Крім того, учні співпрацюють в командах для досягнення спільної мети, а також навчаються конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. За допомогою ігор діти вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу. Хто ж не любить подорожувати?  Під час віртуальної екскурсії ознайомилися з визначними місцями, захоплювалися краєвидами Лондона, багато нового дізнались про його історичне минуле. Головною метою проведення конкурсу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови. Тиждень англійської мови завершено. Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів. Кожен день був особливим. Вчителі англійської мови разом зі своїми вихованцями створили справжнє свято – свято знань, краси та гармонії.

Замовлення підручників для 4-х класів

День безпечного Інтернету в Бердянській ЗЗСО № 20

             9 лютого 2021 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.

            Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Класними керівниками в рамках єдиної виховної години були проведені заходи, які були направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання

9 лютого – День безпечного Інтернету 2021!

          9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

          Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Поради дітям