Олімпійський тиждень

21.09.2020 в нашій  школі стартував перший день «Олімпійського тижня». З року в рік  в кінці вересня  наша шкільна родина із великим задоволенням  проводить тиждень спортивних ігор та естафет в своїх стінах. До цього дійства залучені учні всієї школи. Завдяки таким заходам діти навчаються цінувати власне здоров’я, виховують  потребу постійної рухової активності, залучаються до занять фізичної культури та спорту. В кінці тижня було проведено підсумки та остаточно визначені переможці. Були нагороджені класи переможці та окремі учні за індивідуальні досягнення.

Святкування Дня міста в рідній школі

В межах святкування Дня міста, учнями та батьками нашої школи було проведено акцію під назвою «Посади троянду». Вранці о 10:00, 17.09.2020 учні разом зі своїми батьками та працівниками школи посадили більше 25 кущів троянд.

Також в цей день учні молодших класів із задоволенням взяли участь в малюнковому вернісажі на асфальті  під назвою «Моє рідне місто Бердянськ».

Для учнів старшої школи було проведено вікторину в якій були питання про рідне місто,  а також діти взяли участь в селфі грі завданням якої було сфотографуватися біля визначної пам’ятки Бердянська або зробити селфі на фоні міста. Діти творчо та креативно підійшли до цих завдань і активно приймали участь в іграх. Переможців  було нагороджено грамотами та заохочувальними призами.