Зі спортом по життю!

Навчатися цінувати власне здоров’я, виховувати у школярів потребу постійної рухової активності, залучатися до занять фізичної культури та спорту у школі навчають щорічні традиційні заходи в рамках Олімпійського тижня.
Так, кінець вересня знаменувався цікавим спортивним дійством, яке проходило у стінах Бердянського закладу загальної середньої освіти №20. У п’ятницю, 27 вересня 2019 року, на подвір’ї школи відбулася церемонія закриття Олімпійського тижня.

Читати далі …

З нагоди дня міста у ЗЗСО № 20

 Акція “Я люблю свою школу. Посади дерево”

“Бердянськ – перлина Азова” – гра-квест для учнів 4-6 класів

“З Днем народження, РІДНЕ МІСТО!” – виховна година в 2-А та 2-Б класах

 В ЗЗСО № 20 в 2019 – 2020 н.р. навчання здобувачів освіти здійснюється:

– за інституційною формою – 574 учні;

– за індивідуальною ( патронаж) – 11 учнів

– за індивідуальною сімейною (домашньою) – 2 учні

День знань в рідній школі

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.
Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів.  Цього року для  92-ох першокласників, які переступили поріг Бердянської ЗОШ №20, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Читати далі …