Табори: День третій – “Веселі старти”

29 травня 2019 року у пришкільному дитячому центрі дозвілля “Веселка” було проведено змагання «Веселі старти» серед учасників загонів під гаслом «Здорові діти – здорова нація».

Хлопчики та дівчатка змагалися у спортивних естафетах, які виявились справжнім святом для малечі, які завзято бігали, стрибали, долали перешкоди.

Дитячий гамір, цікаві забави та непідробні емоції – результат захоплюючої та напруженої боротьби, де перемогу здобула дружба. Щоправда, кращих не визначають, адже кожна дитина – вже переможець, котрий заслуговує на свою нагороду.

Табори: день другий

28 травня у пришкільному дитячому центрі дозвілля “Веселка” на базі ЗЗСО №20 провели День цивільного захисту. Подібні заходи проходяться з метою формування у дітей навичок безпечної поведінки та вивчення основ безпеки життєдіяльності.
Розпочався захід із навчальної евакуації, під час якої вихователі вивели дітей за межі табору до встановленої точки збору. Після цього усіх присутніх запросили на бесіду “Пожежна та дорожна безпека”, по завершені якої діти створили лепбуки на тему “Подбай про свою безпеку”.
Проте найцікавіший етап цього дня – екскурсія до пожежної частини. Усім присутнім рятувальники продемонстрували можливості пожежного автомобіля. Діти із захопленням приміряли бойове спорядження та спробували попрацювати з пожежним стволом.Табори:день другий

Табір в дії!

Завершився навчальний рік, для школярів почалася весела і яскрава пора−канікули. Це яскравий і безтурботний час, коли хочеться відпочити та не клопотатися через дрібниці. Однією зі складових щодо забезпечення організованого відпочинку дітей під час канікул є табори відпочинку.

Так, з 27 травня 2019 року, на базі ЗЗСО №20 стартувала робота мовних та пришкільних оздоровчих таборів.

Пришкільний мовний майданчик денного перебування
“Happy camp”"Happy camp"

Пришкільний дитячий центр дозвілля
“Веселка”Веселка

Дитинства останній дзвінок

Сьогодні, 25 травня, у школах нашого міста пролунав останній дзвінок. Незабаром у одинадцятикласників буде випускний вечір, але нині вони активно готуються до здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

18 учнів-одинадцятикласників Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 сьогодні прощаються зі своїм навальним закладом, який уже давно став для них рідним.

Привітати учнів, їх батьків, вчителів із завершенням навчального року, побажати успіхів випускникам на їхньому життєвому шляху до школи завітали депутат Бердянської міської ради Фурманова Тетяна Ігорівна та голова мікрорайону “Колонія-Макорти”  Калініченко Світлана Валеріївна.

Привітала шкільну громаду з сьогоднішнім святом й директорка школи Валентина Петрівна Кідалова, яка побажала учням гарних канікул і з новими силами повернутися до школи у наступному навчальному році. Також вона звернулася до випускників, аби вони успішно склали ЗНО та вступили до омріяних вищих навчальних закладів.

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники  дякували вчителям, батькам,  танцювали прощальний вальс, а також позували під час фотосесії, яку для них із задоволенням підготували батьки та рідні.

Останній дзвоник - 2019

До уваги батьків майбутніх першокласників!

ЗЗСО № 20 відкриває три 1-х класи, з них:

2 класи – за програмою НУШ (за Савченко О.Я.)

1 клас – за навчально-освітнім проектом “Інтелект України” (за бажанням батьків) – вчитель Паніотова В.Ю.

Просимо батьків майбутніх першокласників, які бажають, щоб діти були зараховані до класу за проектом “Інтелект України” повідомити адміністрацію за телефоном: 4-36-64  

Вітаємо Шпачинського Святослава!

Щиро вітаємо учня  5 – А класу  Шпачинського Святослава  з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Лови фейк», який  вдруге проводив Інститут  масової  інформації з 01 по 31 березня 2019р. Цьоро разу  Святослав отримав І місце в номінації  “Виявлення неправдивих заяв політиків у медіа”.

Читати далі …

В школі № 20 відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

8 травня 2019 р. відзначення Дня Пам’яті та примирення в школі №20 м. Бердянська розпочалося з урочистої лінійки “9 травня – День Перемоги”. Потім в усіх класах пройшла Єдина виховна година: урок-відеолекторій “Ніхто не забутий, ніщо не забуто” (6-А, 6-Б кл.), “День пам’яті та примирення” (5-А кл.), “День в історії” (5-Б кл.), Вікторина “Друга світова війна в Бердянську” (7-Б кл.), відеолекторій “Діти Перемоги” (7-А) тощо.

9 травня, автор: Antonina Aleksandrovna