Інформація для батьків (Оздоровлення та відпочинок дітей в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м.Одеса) та Міжнародному дитячому центрі “Артек”(м.Київ))

Відділ освіти виконкому Бердянської міської ради відповідно до вимог Закону України «Про оздоровлення і відпочинок дітей», Порядку направлення дітей до УДЦ «Молода гвардія», МДЦ “Артек” формує банк даних учнів, які бажають оздоровитися протягом 2019 року в Українському дитячому центрі  «Молода гвардія» (м.Одеса) та  Міжнародному дитячому центрі “Артек”(м.Київ, Пуща – Водиця)  за рахунок державних коштів.

До 01 числа кожного місяця соціальний педагог навчального закладу приймає заяви від батьків або законних представників дітей на оздоровлення.

         Форма заяви додається

 Вік дитини від 7 до 18 років включно. Щеплення обов’язкові.

Безкоштовні путівки та з частковою оплатою (20%, 30%, 50%) надаються згідно з планом обласного розподілу.

Читати далі …

Методична нарада для вчителів початкової школи

Питання наради:

  1. Результати супервізії в 1-х класах Нової української школи міста Бердянська
  2. Особливості проведення ДПА в 2018-2019 н.р.
  3. Тиждень “STEM-освіти” в початковій школі – 2019.

Нарада вчителів початкової школи, автор: Antonina Aleksandrovna

День безпечного Інтернету 2019 в Україні

День безпечного Інтернету 2019 в Україні

SID2019_Ukraine_betterinternetcentre


5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Як вільно користуватись Інтернетом і при цьому залишатись безпечним

(поради для дітей та їх бітьків)

Порядок прийому дітей до 1 класу

За кожним навчальним закладом  закріплена певна територія. Діти, що досягли 6-річного віку, мають право навчатися в закладі освіти за місцем проживання не зважаючи на тип навчального закладу (загальноосвітня школа чи спеціалізована). Право першочергового зарахування до школи мають діти, які живуть на території обслуговування закладу, брати і сестри учнів цієї школи та діти співробітників цієї школи.

До 31 травня ( включно) 2019 року в школі  приймаються документи  майбутніх першокласників.

Документально закріплено відсутність іспитів і конкурсів при вступі до 1 класу.

Не   забороняється  вступати в іншу школу,   подавати  заяву  в інші школи можна але тільки   на вільні місця. Читати далі …