Святкування Дня міста в рідній школі

В межах святкування Дня міста, учнями та батьками нашої школи було проведено акцію під назвою «Посади троянду». Вранці о 10:00, 17.09.2020 учні разом зі своїми батьками та працівниками школи посадили більше 25 кущів троянд.

Також в цей день учні молодших класів із задоволенням взяли участь в малюнковому вернісажі на асфальті  під назвою «Моє рідне місто Бердянськ».

Для учнів старшої школи було проведено вікторину в якій були питання про рідне місто,  а також діти взяли участь в селфі грі завданням якої було сфотографуватися біля визначної пам’ятки Бердянська або зробити селфі на фоні міста. Діти творчо та креативно підійшли до цих завдань і активно приймали участь в іграх. Переможців  було нагороджено грамотами та заохочувальними призами.

Вітаємо відмінників навчання!

 1. Грищенко Євген – 3-А клас

 2. Бакай Єлизавета – 3-Б клас

 3. Жолоб Анна – 3-Б клас

 4. Макаренко Анна – 3-Б клас

 5. Рауткіна Дар’я – 3-Б клас

 6. Костромицький Максим – 4-А клас

 7. Мацегора Валентина – 4-А клас

 8. Синиця Анна – 4-А клас

 9. Феденко Катерина – 4-А клас

 10. Юдін Нікіта – 4-Б клас

 11. Батичко Марк – 5-А клас

 12. Каліцева Анастасія – 5-А клас

 13. Шолойко Анастасія – 7- Б клас

 14. Слободянюк Ангеліна – 10 клас

День Європи в Україні

 

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

День Європи  — свято, що відзначається  5 травня Радою Європи та  9 травня  Європейським Союзом, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.

Читати далі …

21 травня – День Вишиванки – День Родоводу

День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців.
Сподіваємося, і цього року разом з вами ми зможемо зберегти красиву традицію, відповідальну місію великим українством одягати вишиті сорочки третього четверга травня в знак єдності та підтримки одне одного.

Читати далі …