Святкування Дня міста в рідній школі

В межах святкування Дня міста, учнями та батьками нашої школи було проведено акцію під назвою «Посади троянду». Вранці о 10:00, 17.09.2020 учні разом зі своїми батьками та працівниками школи посадили більше 25 кущів троянд.

Також в цей день учні молодших класів із задоволенням взяли участь в малюнковому вернісажі на асфальті  під назвою «Моє рідне місто Бердянськ».

Для учнів старшої школи було проведено вікторину в якій були питання про рідне місто,  а також діти взяли участь в селфі грі завданням якої було сфотографуватися біля визначної пам’ятки Бердянська або зробити селфі на фоні міста. Діти творчо та креативно підійшли до цих завдань і активно приймали участь в іграх. Переможців  було нагороджено грамотами та заохочувальними призами.

5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ

5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби. Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я сьогодні, 12 березня 2020 року

День рідної мови

Рідною мовою прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом.

21 лютого в ЗЗСО № 20 відбувся урочистий захід до Дня рідної мови.

У виконанні учениці 11 класу Мироненко В. пролунала увертюра про кохання “Ананасы в шампанском” І.Сіверянина.

Від учнів 6-А класу присутні дізнались про жіночу мінливість із пісні “Підманула, підвела”.

Учні 5-А класу продекламували вірші українською, болгарською, російською, англійською мовами.

Марчевська А. прочитала монолог Джульєтти.

Шпачінський С., Любарська В., Юр’єв Ю. із 6-А класу показали театральну замальовку “One day soon”.

Заключним акордом свята стала пісня у виконанні Марчевської А.(8-А кл.) та Іванькової П.(6-А кл.) “Буде мир на Україні”.

Шануймо та плекаймо рідну мову!

Всеукраїнський конкурс з українознавства “Патріот-2020”

19 лютого в ЗЗСО № 20 відбувся Всеукраїнський конкурс з українознавства “Патріот-2020”. Цікаві завдання у тестовій формі містили запитання з української мови та літератури, історії, народознавства. Щорічний конкурс став майданчиком для урізноманітнення навчального процесу та удосконалення набутих знань