Тиждень протидії булінгу «Стоп булінг»

✅З 4 по 8 жовтня у нашій школі пройшов тиждень протидії булінгу «Стоп булінг»

☑️Протягом тижня психолог та педагог-організатор провели для учнів 5-11 класів Урок-тренінг «Я – ПРОТИ БУЛІНГУ», спрямований на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування)
✅ Учні обговорювали шляхи конструктивного вирішення конфліктних ситуацій та сформували знання з правил безпечної поведінки в мережі інтернет, а також почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту

З Днем вчителя!

🟨Дорогі наші вчителі!👨‍🏫👩‍🏫 Вітаємо вас з Днем вчителя!

🟩Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас — своїх учнів!

🟡 Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу, радості від вашої нелегкої праці і усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність!

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

День Миру в нашій школі

⭕️Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, за для мирного існування, за право жити у власній державі. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

🟩З нагоди Дня миру у школі день розпочався флешмобом «Ланцюг миру».

Протягом дня був проведений вернісаж розмальовок «Голуб миру»
Школярі висловлювали побажаннями щастя та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».
Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети.
⭕️Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир

ЗЗСО № 20 щиро вітає Бердянськ з нагоди Дня міста

            Бердянськ – це місто з багатою історією, на долю якої випало чимало випробувань. Ми пам’ятаємо і цінуємо подвиг, який для нас зробили наші сивочолі визволителі. Вклоняємось їм доземно і дякуємо за наше з вами життя.

           Впродовж багатьох років Бердянськ був і залишається джерелом невичерпної енергії й добра, яке наповнює серця гордістю за свою Батьківщину. Найбільша цінність нашого міста – мешканці: талановиті, щирі, добрі, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці наше місто Бердянськ наповнене життям!

          Щиро бажаємо миру в країні і в кожній оселі. Добробуту, затишку, радості, процвітання нашому місту і кожному з нас!

Перше Вересня у нашій школі

Уже традиційно по-родинному пройшло свято першого дзвоника
У цей день шкільне подвір’я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
🟡 День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли,що таке свято у школі для них є останнім,а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник,перша вчителька, перший урок.
🟢 Голосно звучала урочиста музика,звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами, танцями, співами вітали та радували наші першачки .

🟡Директор школи, Кідалова Валентина Петрівна , привітала усіх присутніх з успішним початком навчального року. А також вона подякувала тим, хто допомагає школі втілити у життя всі задуми: міській владі, працівникам освіти, батькам учнів.
Також, на святі були присутні депутати міської ради Фурманова Тетяна Ігорівна, Бойко Олег Вадимович, та депутат районної ради Калініченко Світлана Валеріївна.
🟢Наша школа щиро вдячна народному депутату України, Олександру Сергійовичу Пономарьову, який, подарував нашому закладу освіти іменний банер, що став символом нашої великої шкільної родини.🥳

24 серпня Україна відзначає 30-ту річницю незалежності

24 серпня Україна відзначає 30-ту річницю незалежності. Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення

Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. Проголошення незалежної держави є закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу.

Прийміть щирі вітання від всієї шкільної родини 20-ї школи з нагоди національного свята – Дня Незалежності України! Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним!

Щиро зичимо Вам родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства.

Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас. Тому, хочеться побажати, щоб кожен українець, в першу чергу почав з власної незалежності!

Майбутня доля України залежить від єдності та порозуміння, свідомих кроків та невтомної праці наших громадян. Нехай мрія про світле майбутнє і розвиток нашої Батьківщини окриляє на нові звершення в ім’я незалежної процвітаючої держави.

З Днем Незалежності, Україно!!!